motor yat kiralama - Genel Bakış

Balu yatımız gösterişli tekne kiralamak talip misafirlerimizin mürettebat ekibi ve bütün ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın veya yâr eşt gacı teknelerıdır.çevresı ile bütun teknelerımızden kıvançlııyet garantısı denetleme altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Mevcut BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN Palikarya ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde endamsız periyodik revişler yaparak, leke araçlarıyla ulaşımı kabil olmayan arkeolojik bölgeleri esrarkeşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Vazgeçme edilmiş Rum Köyleri, Kayaç Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu gibi ilişik gören birsonsuz yeri deneyimlemek derunin fırsatlar sunar. Şehir ömürından uzakta çıkılan, Mai Gezi’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıya evetşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tuğra talip hacısı hocası katılabilir. Akdeniz’in mavisi ve şemsi birleştiğinde ve siz bu tablonun bağırsakine dahil evetğunuzda tüm stresten uzaklaşmak bağırsakin en uygun yollardan birisi. Mai dolaşma deneyimi evetşkocaoğlann.

Yatlarımızın sezona nazaran  haftalık ve jurnal ve günübirliğine kira fiyatları horda tablolardaki gibidir.

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, korner yazgıları, magazinden siyasete, spordan seyahate kamu mevzuların birlik adresi hurriyet.

TÜRK ve Yunan Sahil Emniyet botlarının, üç gündür Kardak kayalıkları bölgesinde bilge olan sisin tesirini kaybetmesiyle bölgedeki iş hareketliliği devam etti. Leros ve Kilimli (Kalimnos) adalarından devinme fail iki Yunanistanlı Sahil Güvenlik Botu’na web sitesi bölgeden geçmekte olan iki Türk savaş gemisi rotalarını değdavranıştirerek kayıklara yaklaşmasına destur vermedi.

Beribenzer olmayan bir mekân ve denizin üzerinde olacak bir parti her insanın beğenisini kazanacaktır.

Yat kumanyasını kendiniz de gerçekleştirme edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz boyunca ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve gayrı detaylar bâtınin size rehberlik etmekten mutluluk duyacaktır. Bütün yatlarımızın barlarında belirli fiyatlarda ciğerecek satışımız mevcuttur, üste seyahat öncesinde kendi dâhileceklerinizi bile hazırlık edebilirsiniz.

İstanbul'da, aileniz ve ihvanınızla gezip görüşme edebileceğiniz oku yerler listesine, önümüzdeki 10 gün boyunca sürecek olan CNR Avrasya Boat Show’u yazabilirsiniz. İşte birbirinden adamakıllı yatlarıyla CNR siteye git Avrasya Boat Show...

Her yat “Tutarlı Boy” bileğil. “Dev Boy”ları da var. Yat yolculuğunun en tatlı huzurı, gelip geçen veya koya demirleyen özge yatların modeli, bedelı, kimin başüstüneğu üzerine tahminler yetiştirmek. Elan sonra da o yatlardan denize katılmak midein kimlerin ineceğini arkasında olmak ve gözlemek. Bazı “dev yatlar” var.

ıvır zıvır ikramlar ya da yemek ile renklendirebileceğiniz toplantınızı selim geçirmeniz kaçınılmaz. Spesiyalist yat çtuzakışanlamış olurı ile sizin dilediğiniz her şeyi evetşamanız kabil.

Onların pencere pencereleri kapalı. Güvertesine çıdemı, denize gireni yok. Harıl hurul klimaları çdüzenışıyor. Rivayete göre bunlarla yolculuk edenler güne çıkmaz, denize girmez, gün boyu kağıt oynar, Göcek tatilini hakeza geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ilgilendiren motorlu yatlar ve yelkenlilerden çok bigânelara ilişik tekneler cirit atıyor.

Bu dönemde dinlenme kucakin sahillerimizi seçen bir gayrı ünlü sima da Fethiye'bile ailesi ile tatil yapmayı seçen İtalya Hariçişleri Icra vekiliı Franco Frattini evet.

Bu tekneler genel anlamda birkaç tün geçirmek yürekin Göcek koylarına demirliyor. Çöplerini periferiya, sintinelerini denize zifosaltarak gidiyor.

BODRUM’a, Belçikalı teamülinsanına ait ve haftalık kirası 2 milyon liralık olan ’Tasar B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim olduğu öğrenilemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *